הארגון אשר המטה שלו ממוקם בישראל, מורכב מיוצאי יחידות מיוחדות בצבא הישראלי ובמסגרות מודיעיניות אחרות, אספנו את מיטב המוחות מתחום המודיעין והשטח. אנשים אלו נבחרו בקפידה ולאחר תהליך סינון ארוך, הם אותרו על בסיס נסיונם, מקצועיותם ויכולותם למלא את התפקיד. אלו אנשים שאכפת להם מבעלי חיים, אנשים אלו ביקשו לשנות את המציאות הקיימת בתחום זכויות בעלי החיים בעולם, אנשים אלו מסוגלים לבצע את המשימה. אנשים אלו עוברים הכשרות נוספות שמתאימות אותם לפעילות בתחום צער בעלי חיים. הם עוברים אימונים באופן סדיר על מנת לשמר את כשירותם.

יוסף – קצין מודיעין

יוסף הוא  קצין צה״ל לשעבר, סיים שירות בגוף מודיעיני ממלכתי ישראלי:

“הצטרפתי לארגון מכיון שהבנתי ששכחנו שהחיות פה לא בשביל לשרת אותנו, הם פה בשביל לחיות לצידנו ואיתנו. אנחנו עושים ניצול מזעזע באלו שבסך הכל רוצים בסביבתנו ובחיבה שלנו, זה עצוב, זה מזעזע וזה חייב להשתנות. אין אפשרות אחרת.”

ענת – דסקאית

ענת הינה יוצאת יחידת מודיעין מסווגת בצה״ל:

“הצטרפתי לארגון בכדי להזכיר וללמד שיש לבעלי החיים זכויות ושצריך לשמור עליהן. בעלי החיים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו מקיפים עצמנו בבע”ח, חיים איתם בבית, מנצלים אותם למזון, לביגוד, למחקר ולכן חשוב שנקפיד לשמור על הזכויות שמגיעות להם. אני בארגון כי חשוב לי שדברים יקרו, חשוב לי לאסוף מידע, לתעד, לבנות תיק כדי שבסוף נוכל למגר תופעות שלמות מן החברה אשר פוגעות בזכויות האחר. אני בארגון כדי שנזכיר לכל מי שחשב שאפשר לרמוס זכויות אלו, שיש מישהו שעומד מאחורי בעלי החיים, שיש מישהו שדואג לשמירה על זכויותיהם.”

עם הידע הרב הקיים בארגון יש לנו היכולת להשיג את המטרה. אנו משתמשים בידע ובנסיון שרכשנו ובנינו את הגוף האולטימטיבי, הגוף שיוכל להתמודד ללא כל ספק, בהצלחה רבה ובמקצועיות מול התופעות הקשות הקיימות בעולם. לבעלי החיים מגיע הטוב ביותר ואנו כאן בשבילם. זו העת לעשות את השינוי.

דניאל – איש שטח

דניאל שירת כקצין ביחידת מודיעין עילית מסווגת בצה״ל:

“מאז ומתמיד כאב לי לראות את המצב אליו מכניסים בני האדם את בעלי החיים ותמיד חיפשתי לפעול כדי לשנות את זה, בעלי חיים זה יצור טהור וצריך לעשות כל שניתן כדי להגן על זכויותיהם. כששמעתי על הארגון הבנתי שהוא בדיוק מה שאני מחפש בשביל לתת את מה שאני יכול למענם וחיפשתי את דרכי פנימה. רמת המודעות, הענישה, והחשיפה לזוועות שעוברים בעלי חיים צריכה להשתנות ובשביל זה אנחנו פה.”

אבו עמיר – גשש

אבו עמיר שהינו חלק מיחידת השטח, שירת כגשש בצה״ל:

“אני מגיע ממגזר שבו המודעות לבעלי חיים היא נמוכה. הצטרפתי לארגון כי ראיתי בזה הזדמנות להכיר יותר מקרוב את התופעות שקיימות בתחום הזה ולקחת חלק במיגורן. בנוסף חשוב לי להביא מהנסיון המקצועי שלי, נסיון שצברתי במהלך שירותי הצבאי כגשש. יש לי את היכולת לזהות סימנים בשטח לעבירה בוצעה. לתפקיד שלי יש יתרון גדול כשמדובר למשל באיתור סימנים לקיום קרב כלבים גם אם הוא התבצע חודש לפני.”

סופי – וטרינרית

סופי למדה וטרינריה באיטליה:

“במסגרת העבודה שלי כוטרינרית נתקלתי במקרים רבים שגרמו לי תסכול ונוכחתי לגלות שישנה בורות רבה בחברה בנוגע לרווחת בעלי חיים. אנשים רבים לא ממש יודעים איך באמת צריך להתייחס לבעל חיים ופעמים רבות הבורות הזאת גורמת לפגיעה פיזית וגם נפשית בעל החיים. אני רק אחת וכוטרינרית טיפלתי במאות מקרים ולכן אני מאמינה שבעשיה שלי בארגון אוכל ללסייע ואף למנוע עוד אלפי מקרים אחרים.”