תימכו בנו

תימכו בנו2018-07-02T02:35:37+00:00

תמיכה חודשית בכרטיס אשראי

תמיכה באמצעות הטופס המאובטח של חברת טרנזילה.

מק"ט: אין מידע קטגוריה:

מידע נוסף

סכום חודשי

25 ש״ח, 50 ש״ח, 100 ש״ח, 200 ש״ח, 250 ש״ח, 400 ש״ח, 500 ש״ח, סכום אחר

תמיכה חד פעמית בכרטיס אשראי

תמיכה חד פעמית באמצעות הטופס המאובטח של חברת טרנזילה.

מק"ט: אין מידע קטגוריה:

מידע נוסף

סכום חד פעמי

25 ש״ח, 50 ש״ח, 100 ש״ח, 250 ש״ח, 500 ש״ח, 1000 ש״ח, 2500 ש״ח, 5000 ש״ח, סכום אחר

תמיכה באמצעות פייפאל

תוכלו לבחור בתמיכה חד פעמית או בתמיכה חודשית. תמיד תוכלו להיכנס לחשבון שלכם בפייפאל ולבטל את התמיכה החודשית.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪100.00 Monthly

תמיכה באמצעות העברה בנקאית

עבור: ״פטרואה – הארגון לשמירה על זכויות בע״ח״

בנק: דיסקונט

סניף: 128

מס׳ חשבון: 90410205

אנחנו כאן בכדי לשנות!

ארגון פטרואה פועל על פי עקרון מנחה אחד אשר יוצר את מסגרת עבודתו והוא שמירה בנחישות על זכויותיהם הבסיסיות של כלל בעלי החיים באשר הם. מאז הקמתו שקדנו בארגון על בניית מנגנון שיוכל להתמודד עם המציאות המרה בה חיים בעלי החיים יום יום. נדרשנו לפתח שיטת פעולה יחודית לתחום זה. הקמנו יחידת איסוף. האנשים המרכיבים את היחידה הינם בוגרי יחידות עלית בצבא הישראלי וגופי בטחון אחרים. אנשים אלו נבחרים בקפידה באמצעות תהליך סינון הבודק את יכולותיהם בתחומים מסוימים. לאחר שהתקבלו, עוברים אנשים אלו תהליך הכשרה שמכין אותם לפעילות האיסוף בשטח ובדסק. בכדי להשיג את יעדיו רואה הארגון חשיבות רבה בהפעלת אנשים ברמה גבוהה, זאת על מנת שיוכלו להביא לתוצאות ממשיות ו”לספק את הסחורה”. אנו נכנסים עמוק אל תוך הקרקע, חושפים את השיטות, את המעורבים, מתעדים את העבירות, את היקף הפעילות הפלילית והכלכלית וכמובן את הסבל שנגרם לבעלי החיים.

הנחת העבודה שלנו קובעת כי חשיפת התופעות הללו באופן מלא תאפשר למוטט את התשתיות מן היסוד ובכך לקבוע מציאות חדשה
יתרונו הגדול של הארגון הוא ביכולתו להשיג את המידע הדרוש ולגשר על הפער בין התופעות הקיימות בשטח לבין יכולתיהן של הרשויות לטפל בתופעות אלו במישור החקירתי והמשפטי. שיטות הפעולה בארגון לקוחות משיטות עבודה קיימות ומוכחות בתחומים אחרים שהותאמו לאופי הפעילות של הארגון. הארגון משתמש באמצעים טכנולוגיים איכותים המאפשרים לו להשיג את מטרותיו באופן ברור ומוחלט. פעילות יחידת השטח כוללת את כל המאפיינים הנדרשים לשם השגת הידיעות הדרושות בסביבה בעלת מאפיינים רגישים.
אנו נכנסים עמוק אל תוך הקרקע, חושפים את השיטות, את המעורבים, מתעדים את העבירות, את היקף הפעילות הפלילית והכלכלית וכמובן את הסבל שנגרם לבעלי החיים.

זו ההזדמנות שלך לתרום למען שיפור אמיתי בחייהם של בעה״ח בישראל.

כיצד אנו מנצלים את התקציב:

נוכל להגדיל את כמות כח האדם ולהתפרס על פני איזורים נרחבים יותר. נוכל למקצע את אנשי הארגון ולהכשיר אותם טוב יותר לפעילות אותה הם מבצעים. נוכל להמשיך ולשכלל את השיטה כך שתיתן מענה מושלם לתופעות הקיימות בשטח. נוכל לרכוש אמצעים טכנולוגים נוספים שהם כה חיוניים לפעילות השטח והדסק שלנו. נוכל לשכלל את המערכת המודיעינית שלנו כך שהמידע הרב שנצבר בארגון לא יילך לאיבוד ויוכל לשמש אותנו בביצוע הערכות, סטטיסטיקות והבנה טובה יותר של התופעות השונות והדרך להתמודד איתן.

לשיטה טובה יותר…

לטכנולוגיה טובה יותר…

למודיעין טוב יותר…

לצוותים מקצועיים יותר…

היום זו ההזדמנות שלך להיות חלק משינוי אמיתי.